Czy podłogi drewniane do domu to dobry wybór?

Drewniane podłogi to dobry wybór dla rodzin

Młode rodziny z dziećmi martwią się zarysowaniem i zabrudzeniem drewnianych podłóg. Nie martw się! Jeśli laminat jest porysowany lub poplamiony, pozostaje tylko wymiana podłogi. Drewno natomiast jest łatwe w utrzymaniu i renowacji. Jeśli podłoga jest olejowana, sprawa jest jeszcze prostsza – każda naprawa jest prosta i stosunkowo niedroga, wymagająca niewielkiego nakładu pracy i doświadczenia. W ostateczności nie trzeba usuwać całej podłogi, jeśli wymiana jest nieunikniona. Wystarczy wymienić uszkodzoną płytkę drukowaną.

Salon to miejsce, w którym nie tylko spędzamy czas z rodziną, ale także przyjmujemy naszych gości. To kolejna intensywnie rozwijana witryna z reprezentatywnymi funkcjami. Dlatego ważne jest, aby wybrana podłoga nie zestarzała się szybko. Często podłoga w salonie jest drewniana. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są panele podłogowe lub nieco droższe podłogi. Motyw drewna jest bardzo powszechny, dlatego doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Drewno wnosi do salonu ciepłą i przytulną atmosferę.

Drewniane podłogi są dobrym wyborem dla domów

Drewniane podłogi to doskonały wybór dla każdego, kto chce, aby jego wnętrza były stylowe i dostojne, a jednocześnie miały przyjazny charakter.


Drewniane podłogi to doskonały wybór dla każdego, kto chce, aby jego wnętrza były stylowe i dostojne, a jednocześnie miały przyjazny charakter. Materiał wykończeniowy.

Drewniane podłogi to dobry wybór

Naturalne, ekologiczne, bezpieczne i trwałe. To tylko niektóre cechy podłóg drewnianych, które sprawiają, że zyskują one coraz większe grono zadowolonych użytkowników. Profesjonalnie wykonane, zadbane podłogi drewniane to wybór od lat, warto więc dobrze się zastanowić, czy do naszego mieszkania lepiej będzie pasował parkiet czy deski.

sklep z podłogami

  Panele podłogowe Weninger - do jakich pomieszczeń?

Related Posts